אודותינו

חברת י.להב הנדסה בע"מ נוסדה בשנת 2006 .
מייסד החברה להב ירמיהו בוגר הטכניון.
הניסיון המקצועי של עובדי החברה כולל עבודה בחברות בניה ויזמות פרטיות ובחברות לניהול פרויקטים כמנהלי פרויקטים ומפקחי בניה במשך תקופה של למעלה מ- 25 שנה.
 
חברת י.להב הנדסה בע"מ פועלת בתחום של ניהול התכנון וניהול הביצוע של הקמת פרויקטי בניה הנדסיים כגון: מבנה מגורים צמודי קרקע וריבויים, מבנה תעשיה ומסחר, מלונאות, מבני ציבור, מבנים סיעודיים, מבנים לשימור, מבני משרדים, מרכזי ספורט ,תשתיות ופיתוח.
 
שירות ייחודי הניתן ע"י משרדנו הוא פיקוח הנדסי צמוד לעבודות אלקטרומכניות : חשמל, מיזוג ואינסטלציה ע"י מהנדסים יעודים לכך.
 
חברת ל י.להב הנדסה בע"מ מוניטין רב בקרב לקוחותיה במגזר הפרטי והציבורי וכן בין האדריכלים, היועצים ההנדסיים, הקבלנים והספקים השונים.
 
חרטנו על דגלנו התחייבות לספק ולפתח שירותים אמינים ומקצועיים תוך מתן פתרונות ייחודיים ללקוחותינו תוך עמידה בלוחות הזמנים ותקציבי הפרויקט.
 
לקוחות חברת י.להב הנדסה בע"מ הם יזמים פרטיים, רשויות מוניציפליות, קיבוצים ומושבים ,משרדי ממשלה החברה מתאימה את שירותיה לדרישת הלקוח לפי צרכיו ומדיניותו.
 
חברת י.להב הנדסה בע"מ מנהלת פרויקטים מגוונים בהיקפים שונים וברמות מורכבות שונות, ואנו גאים בכך שרוב לקוחותינו בוחרים בנו לנהל גם את הפרויקטים הבאים שלהם.
 
צוות שמעמידה חברת י.להב הנדסה בע"מ הינו מקצועי, מנוסה ובעל ניסיון וידע המתאימים לצרכי כל פרויקט. אנו מלווים את לקוחותינו החל משלבי הפרויקט הראשונים לרבות אפיון הפרויקט, בחירת הנכס, גיוס מתכננים ותכנון, דרך הביצוע ועד לשלב האכלוס והבדק. כל זאת, תוך הקפדה על רמת שירות גבוהה, יחס אישי ותקשורת רציפה עם הלקוח.
 
חברת י.להב הנדסה בע"מ מקפידה על רמת שירות גבוהה, יחס אישי ותקשורת רציפה עם הלקוח

האני מאמין שלנו:
 
  • אחריות היא שלנו – תפקידנו אינו להיות חלק מהפרויקט, אלא לעמוד בראשו ולהוביל את כל המעורבים במסע להשלמתו. אנו נתמודד עם האתגרים, המכשולים והקשיים שיצוצו בדרך ונרכיב את התצרף הגדול הזה לכדי מוצר מוגמר ואיכותי.
  •  הניסיון והמקצועיות הם מעל הכל – לכן אנו מקפידים על צוות איכותי שמסוגל לתת מענה מלא לכל צרכי הלקוח והפרויקט
  • בקרה תמידית – בפרויקטים שאנו מנהלים מושקעים משאבים כספיים וארגוניים רבים. לכן, אנו מקפידים לעמוד בתקציב שהוגדר לפרויקט, ולא פחות חשוב מכך בלוחות הזמנים שנקבעו לו
  • חברת י.להב הנדסה בע"מ נמצאת בקשר ישיר עם משרדי ממשלה ורשויות שונות במסגרת ההתקשרות עם הפרויקטים השונים כגון: משרד התחבורה, משרד הבינוי והשיכון, משרד הרווחה, משרד החינוך, משרד התיירות. ביטוח לאומי, רמ"י ועוד.
 
בנוסף החברה עוסקת במתן יעוץ לנגישות:
 
אישורים להיתרי בניה וטופס 4 וכמו כן בניינים קיימים ומקומות שאינם בניינים, ירמיהו להב הינו מורשה נגישות מבנים תשתיות וסביבה מטעם משרד הכלכלה.